Home Programma Champions League 2018/2019

Programma Champions League 2018/2019

Speelschema per speelronde

Champions League groepsfase ronde 3
Dinsdag 23 oktober
Groep E
AEK AtheneBayern München18.55 uurVoorspel
AjaxBenfica21.00 uurVoorspel
Groep F
1899 HoffenheimOlympique Lyon21.00 uurVoorspel
Shakhtar DonetskManchester City21.00 uurVoorspel
Groep G
AS RomaCSKA Moskou21.00 uurVoorspel
Real MadridViktoria Pilsen21.00 uurVoorspel
Groep H
Young BoysValencia18.55 uurVoorspel
Manchester UnitedJuventus21.00 uurVoorspel
Woensdag 24 oktober
Groep A
Club BruggeAS Monaco18.55 uurVoorspel
Borussia DortmundAtletico Madrid21.00 uurVoorspel
Groep B
PSVTottenham Hotspur18.55 uurVoorspel
FC BarcelonaInternazionale21.00 uurVoorspel
Groep C
Paris Saint-GermainNapoli21.00 uurVoorspel
LiverpoolRode Ster Belgrado21.00 uurVoorspel
Groep D
Lokomotiv MoskouFC Porto21.00 uurVoorspel
GalatasarayFC Schalke 0421.00 uurVoorspel
Champions League groepsfase ronde 4
Dinsdag 6 november
Groep A
AS MonacoClub Brugge18.55 uur
Atletico MadridBorussia Dortmund21.00 uur
Groep B
Tottenham HotspurPSV21.00 uur
InternazionaleFC Barcelona21.00 uur
Groep C
Rode Ster BelgradoLiverpool18.55 uur
NapoliParis Saint-Germain21.00 uur
Groep D
FC PortoLokomotiv Moskou21.00 uur
FC Schalke 04Galatasaray21.00 uur
Woensdag 7 november
Groep E
Bayern MünchenAEK Athene21.00 uur
BenficaAjax21.00 uur
Groep F
Olympique Lyon1899 Hoffenheim21.00 uur
Manchester CityShakhtar Donetsk21.00 uur
Groep G
CSKA MoskouAS Roma18.55 uur
Viktoria PilsenReal Madrid21.00 uur
Groep H
ValenciaYoung Boys18.55 uur
JuventusManchester United21.00 uur
Champions League groepsfase ronde 5
Dinsdag 27 november
Groep E
AEK AtheneAjax18.55 uur
Bayern MünchenBenfica21.00 uur
Groep F
1899 HoffenheimShakhtar Donetsk21.00 uur
Olympique LyonManchester City21.00 uur
Groep G
CSKA MoskouViktoria Pilsen18.55 uur
AS RomaReal Madrid21.00 uur
Groep H
Manchester UnitedYoung Boys21.00 uur
JuventusValencia21.00 uur
Woensdag 28 november
Groep A
Atletico MadridAS Monaco18.55 uur
Borussia DortmundClub Brugge21.00 uur
Groep B
PSVFC Barcelona21.00 uur
Tottenham HotspurInternazionale21.00 uur
Groep C
Paris Saint-GermainLiverpool21.00 uur
NapoliRode Ster Belgrado21.00 uur
Groep D
Lokomotiv MoskouGalatasaray18.55 uur
FC PortoFC Schalke 0421.00 uur
Champions League groepsfase ronde 6
Dinsdag 11 december
Groep A
Club BruggeAtletico Madrid21.00 uur
AS MonacoBorussia Dortmund21.00 uur
Groep B
FC BarcelonaTottenham Hotspur21.00 uur
InternazionalePSV21.00 uur
Groep C
LiverpoolNapoli21.00 uur
Rode Ster BelgradoParis Saint-Germain21.00 uur
Groep D
GalatasarayFC Porto18.55 uur
FC Schalke 04Lokomotiv Moskou18.55 uur
Woensdag 12 december
Groep E
AjaxBayern München21.00 uur
BenficaAEK Athene21.00 uur
Groep F
Shakhtar DonetskOlympique Lyon21.00 uur
Manchester City1899 Hoffenheim21.00 uur
Groep G
Real MadridCSKA Moskou18.55 uur
Viktoria PilsenAS Roma18.55 uur
Groep H
Young BoysJuventus21.00 uur
ValenciaManchester United21.00 uur