Home Programma Eredivisie

Programma Eredivisie

Bekijk nu het programma van de Eredivisie 2019/2020 op TOTO Extra!

Speelschema per speelronde

Coronavirus: de Eredivisie ligt momenteel stil. Houd deze pagina in de gaten voor de nieuwe speeldata.

Speelronde 27
vrijdag 13 maart Tijd
ADO Den HaagFortuna Sittard20.00
zaterdag 14 maart
Willem IIsc Heerenveen18.30
PEC ZwolleHeracles Almelo19.45
PSVFC Emmenuitgesteld
FC UtrechtVitesse20.45
zondag 15 maart
SpartaFeyenoord12.15
AjaxFC Twente14.30
RKC WaalwijkFC Groningenuitgesteld
VVV-VenloAZuitgesteld
Speelronde 28
vrijdag 20 maart Tijd
Heracles AlmeloSparta20.00
zaterdag 21 maart
FC TwenteADO Den Haag18.30
PEC ZwolleVVV-Venlo19.45
VitesseWillem II19.45
sc HeerenveenRKC Waalwijk20.45
zondag 22 maart
Fortuna SittardPSV12.15
FeyenoordAjax14.30
FC EmmenFC Utrecht14.30
FC GroningenAZ16.45
Speelronde 29
zaterdag 4 aprilTijd
Spartasc Heerenveen18.30
PSVHeracles Almelo18.30
VVV-VenloWillem II19.45
FC UtrechtFC Groningen20.45
AZVitesse20.45
zondag 5 april
RKC WaalwijkFeyenoord12.15
ADO Den HaagFC Emmen14.30
AjaxPEC Zwolle14.30
FC TwenteFortuna Sittard16.45
Inhaalronde
Woensdag 8 april
AZFeyenoord18.45
Donderdag 9 april
FC UtrechtAjax19.15
Speelronde 30
vrijdag 10 april Tijd
FC Groningensc Heerenveen20.00
zaterdag 11 april
VitesseRKC Waalwijk18.30
FeyenoordVVV-Venlo19.45
Heracles AlmeloAZ19.45
Willem IIADO Den Haag20.45
zondag 12 april
PSVSparta12.15
Fortuna SittardFC Utrecht14.30
FC EmmenAjax14.30
PEC ZwolleFC Twente16.45
Speelronde 31
dinsdag 21 april Tijd
AZPSV18.30
SpartaPEC Zwolle20.45
woensdag 22 april
RKC WaalwijkWillem II18.30
ADO Den HaagFeyenoord18.30
FC GroningenFortuna Sittard19.45
sc HeerenveenFC Emmen20.45
FC UtrechtHeracles Almelo20.45
donderdag 23 april
FC TwenteVVV-Venlo18.30
AjaxVitesse20.45
Speelronde 32
zaterdag 25 april Tijd
PSVFC Utrecht18.30
Fortuna SittardAZ18.30
FC EmmenRKC Waalwijk19.45
FeyenoordFC Groningen20.45
PEC Zwollesc Heerenveen20.45
zondag 26 april
Heracles AlmeloFC Twente12.15
Willem IIAjax14.30
VVV-VenloADO Den Haag14.30
VitesseSparta16.45
Speelronde 33
zondag 3 meiTijd
sc HeerenveenPSV14.30
SpartaWillem II14.30
AZFC Utrecht14.30
RKC WaalwijkFortuna Sittard14.30
PEC ZwolleFC Emmen14.30
AjaxVVV-Venlo14.30
VitesseHeracles Almelo14.30
FC GroningenADO Den Haag14.30
FC TwenteFeyenoord14.30
Speelronde 34
zondag 10 meiTijd
FC Utrechtsc Heerenveen14.30
FeyenoordVitesse14.30
Willem IIFC Twente14.30
PSVRKC Waalwijk14.30
Fortuna SittardAjax14.30
Heracles AlmeloFC Groningen14.30
VVV-VenloSparta14.30
ADO Den HaagPEC Zwolle14.30
FC EmmenAZ14.30